"Яскраві діти України"

07-10-2017

Пісня – споконвіку була виразником справжнього українського духу, оберегом нашої культури та духовності.       Особливо зворушує, коли пісня звучить з дитячих уст, даруючи незабутні хвилини радості, повертаючи до споконвічних родинних цінностей   добра та любові.

         Обласний етап конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України", який відбувся з 03 по 06 жовтня 2017 року на Рівненщині перетворився у справжнє свято пісні, радості та дитячих усмішок. Метою його було виявити талановитих дітей з різних куточків нашої області, дати можливість кожному проявити свої здібності,  реалізувати та засвітити  свою зірку на музичному небосхилі.

         На Рівненщину команду "Яскравих...", яка налічувала 22 конкурсанти, запросила народний депутат України, представник Президента України у Верховній Раді України, організатор дитячого конкурсу Рівненської області "Яскраві діти України" Ірина Луценко.

         Діти з кожного куточку нашого прекрасного краю зібрались разом і долучились до серйозних репетицій під керівництвом Римми Шаповалової,Лариси Леванової та Євгенії Дубової. 

         6 жовтня у Рівненському Палаці дітей та молоді відбувся гала-концерт, де конкурсанти показали свої вокальні здібності під акомпанемент оркестру "Brightband",  на чолі з віртуозним Іваном Лопуховим. Юні вокалісти змагалися у трьох вікових категоріях: перша від 6 до 9 років, друга від 10 до 12, третя від 13 до 14.

         Костопільський район на цьому конкурсі, у віковій номінації 13-14 років, представляла учениця Костопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня  школа І ступеня гімназія ім. Т.Г.Шевченка", вихованка Будинку школярів та юнацтва, солістка фольклорного гурту "Ладовиця" (кер.Оксана Красун) Олександра Чумаченко з англійською піснею "SweaterWeather".

         Окрім вокальної композиції, юна вокалістка підготувала короткий відеоролик із представленням себе та розповіддю про рідне  місто.

     Визначало кращих юних співаків зіркове журі у складі:

- народний артист України, Заслужений діяч мистецтва України, співак, поет, композитор - Тарас Петриненко;

- український поет, драматург, сценарист, народний артист України - Юрій Рибчинський;

- український музичний продюсер, співак і композитор - Руслан Квінта;

 - українська співачка, композитор, викладач - ILLARIA;

- популярний азербайджанський співак, актор музичного театру - Гусейн Абдуллаєв.

    У ході конкурсу учасники співали народних пісень, а також виконували репертуар закордонних виконавців. В перервах між виступами глядачів розважали лауреати міжнародних пісенних конкурсів, а також Гусейн Абдуллаєв та ILLARIA.

         За результатами обласного етапу конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України"  костопільчанка Олександра Чумаченко нагороджена дипломом лауреата І ступеня, кубком та цінними подарунками. Спонсором  юної конкурсантки виступив директор ПП «Дизайн», депутат обласної ради Василь Кльоп, що надав грошову премію нашій переможниці та постійно підтримує творчо-обдарованих дітей Костопільщини.

     Вітаємо Олександру Чумаченко з високою нагородою та бажаємо творчої наснаги, яскравих вражень, щасливої життєвої долі, здійснення мрій!