Відбулось чергове засідання Школи професійного зростання учителів 4-го класу

05-03-2018

1 березня 2018 року на базі Костопільської ЗОШ№3 І-ІІІ ступенів  відбулося   засідання Школи професійного зростання учителів 4-го класу, на якому педагоги працювали над темою «Психолого-педагогічні аспекти впровадження інновацій у початковій школі».

Про основні психолого-педагогічні аспекти впровадження інновацій у початковій школі учасникам засідання розповіла Кравчук Л.А., учитель Базальтівської ЗОШ І ступеня. У рубриці «Почерк майстра» Корнійчук Г.М., учитель Жалинської ЗОШ І-ІІ ступенів залучила колег до моделювання уроку природознавства (за програмою 4 класу), на якому використала яскраву палітру інноваційних методів та прийомів.  А під час «Методичного бенефісу» вчителі, які атестуються в 2017-2018 навчальному році, продемонстрували відеопрезентації своїх досягнень із власннго досвіду роботи.

Крім того, на даному засіданні Прохор Л.А., учитель Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія ім.Т.Г.Шевченка», ознайомила колег із інструктивно-методичними рекомендаціями стосовно організації та проведення ДПА у 4-х класах, проаналізувала труднощі, які виникають під час виконання ДПА. Педагоги поділилися власним досвідом щодо вирішення проблем в процесі підготовки до атестації та запропонували орієнтовні завдання.

      Закінчилося засідання чудовою рефлексією - переглядом відеоролика, який запропонувала Левицька І.В., учитель Костопільської  ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, а психолог Н. Холоденко розповіла притчу, яка спонукає  до самоповаги та взаєморозуміння з оточуючими.