І знову вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва стали призерами Всеукраїнського конкурсу

13-03-2018

Х Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Твій шанс» зібрав на сцені Луцького палацу культури півтори тисячі талановитих вокалістів та танцюристів із України. Усі учасники продемонстрували високий професіоналізм та впевненість на сцені. Не виключенням були вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва.

Завдяки високому рівню виконавської майстерності та  творчому потенціалу вокалісти закладу вибороли І місце у ІІІ віковій категорії  (тріо у складі Віри Михальської, Анастасії Кожушок та Надії Сидорчук)   і ІІІ місце  у І віковій категорії (Єва Генова). Переможців-вокалістів підготувала керівник театру пісні «Співограй» Софія Варман.

 Сузір’я нагород  зібрали вихованці Зразкового колективу циркової студії «Каскад» (керівник Людмила Грицюк), виборовши І місце з акробатичною композицією «Пазли». ІІ місця посіли Валерія Наулік, Олександра Полюхович та дует  у складі  Ілони Кочакової і Вікторії Драпчинської.   Призерами стали (ІІ місце) також і юні акробати, виконавши на фестивалі композицію «Магія цирку».