У Костопільському районі відбувся семінар-тренінг для учителів образотворчого мистецтва, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році

16-04-2018

11 квітня 2018 року  відбувся навчальний семінар-тренінг із теми «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти» для учителів, що навчатимутьучнів перших класів образотворчому мистецтву в 2018-2019 навчальному році.

У дружньому колі з допомогою тренера, методиста Костопільського районного методичного кабінету Ірини Ширшун, педагоги опрацювали Державний стандарт початкової освіти. Валентина Шулім, учитель Головинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, скерувала колег до роботи у групах, з метою порівняння нових типових освітніх програм мистецької галузі, розроблених під керівництвом Шияна Р.Б. та Савченко О.Я.

Учасники заходу взяли активну участь у майстер-класах, які провели з колегами учитель образотворчого мистецтва Костопільської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ступенів Ірина Дуда та  практичний психолог  Костопільської загальноосвітньої школи-комплекс І-ІІІ ступенів №6  Олена Долинська. Педагоги практично освоїли нетрадиційні техніки: малювання мильними бульбашками, піною для бриття, об’ємними фарбами, кульками, пластиліном, губкою;  штампували пузирчастою плівкою, пір’ям, пластиковою пляшкою, виконували композиції із застосуванням солі, розписували  камінці. А ще отримали поради з арт-терапії як для роботи з дітьми, так і для  особистісного зростання.

Матеріали за темою  семінару-тренінгу розміщені на сайті відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації у вкладці «Початкова освіта».