Звітують юні таланти Костопільщини

16-05-2018

    11 травня у Костопільському районному будинку культури відбувся творчий звіт вихованців педагогічно-учнівського колективу Костопільського будинку школярів та юнацтва, а також урочистості з нагоди відзначення Дня матері.
     У заході взяли участь голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Оксана Кіптель, керуюча справами Костопільської міської ради Ніна Ткачук, керівник апарату Костопільської районної державної адміністрації Людмила Новак, працівники структурних підрозділів Костопільської районної державної адміністрації, райметодкабінету, директори, педагоги закладів освіти, батьки, матері загиблих учасників АТО, громадськість.
     У залі панувала особлива атмосфера. Творчий звіт колективу Костопільського будинку школярів та юнацтва, який очолює Зінаїда Дітлашок, справді об`єднав серця всіх присутніх у прославі Української матері. Юні таланти, найщирішими словами і яскравими художніми номерами вітали своїх матерів. Обдаровані діти намагались донести присутнім у залі, що “День матері” для них – це справді свято любові і пошани.
    З вітальними словами до присутніх матерів звернулися представники влади, побажали душевного тепла, міцного здоров’я, миру, щастя, любові та Божого благословення.
    За неоціненний внесок у виховання кращих захисників України, прищеплення любові до рідної землі, значний особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання у Костопільському районі та з нагоди Дня матері Почесними грамотами Костопільської районної державної адміністрації та Костопільської районної ради нагороджено 7 матерів загиблих земляків – учасників АТО, а також вручено грошові премії, подарунки від меценатів – Костопільської районної організації Товариства Червоного Хреста України та магазину “Простір”.
    Під час святкового дійства Ніна Ткачук вручила Почесну грамоту Костопільської міської ради Зінаїді Дітлашок, директору Костопільського будинку школярів та юнацтва.
    Упродовж урочистостей глядачів радували мистецькі виступи вихованців Костопільського будинку школярів та юнацтва, зокрема хореографічних ансамблів “Натхнення”, “Візерунок”; вокального ансамблю “Кольорові сни”; ансамблю сучасного танцю “Феєрія” та циркової студії “Каскад”.
    По закінченню святкового заходу всі присутні отримали позитивні емоції та добрий настрій напередодні свята Дня матері та мали можливість переглянути творчі роботи вихованців декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва на виставці «Весняні барви творчості», що організована у фойє Костопільського районного будинку культури.